rozkład jazdyW niedzielę, 11 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów. W tym tekście zbieramy wszystkie przydatne linki do materiałów i ważnych informacji dotyczących owego rozkładu jazdy (szczególnie tych najświeższych, które pojawiały się w różnych miejscach na naszej stronie). Oczywiście patrzymy z perspektywy Opolszczyzny, linki dotyczą więc Przewozów Regionalnych i PKP Intercity.

Aktualne na dziś:

Promocja cenowa. Wersja drukowana SRJP 2011/12 do 8 grudnia kosztuje 50 zł (zamiast 72,59 zł) | więcej

Infolinia czynna 24 godziny na dobę. Całodobowa informacja telefoniczna OZPR od 9 do 12 grudnia, czyli od piątku do poniedziałku: (77) 554 14 15. Pracownicy infolinii udzielają informacji na temat nowego rozkładu jazdy pociągów | więcej

Liniowe rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy dla całych linii. Przewoźnicy publikują swoje własne rozkłady jazdy, ale istnieje również wspólny rozkład jazdy – ten, który ukazuje się w Sieciowym Rozkładzie Jazdy Pociągów (SRJP).

Plakaty stacyjne

Czyli tablice odjazdów i przyjazdów z danej stacji, obejmują pociągi wszystkich przewoźników odjeżdżających z danej stacji.

Sieciowy Rozkład Jazdy Pociągów

Sieciowy Rozkład Jazdy Pociągów to publikacja wydawana przez Przewozy Regionalne; zawiera rozkład jazdy wszystkich przewoźników pasażerskich: PR, PKP IC, PKP SKM w Trójmieście, SKM w Warszawie, KM, WKD, Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie.

Powiadomienia SMS-owe

Każdy pasażer, który zarejestruje się w systemie, będzie otrzymywał na swoją komórkę bezpłatne wiadomości SMS z informacjami o utrudnieniach w ruchu pociągów na interesującej go trasie (dotyczy tylko pociągów Przewozów Regionalnych) | więcej

I na koniec:

Wyszukiwarka połączeń

AO