Kolej Podsudecka 2012 - kalendarz

Przykładowa karta z kalendarza "Kolej Podsudecka 2012"

Aktualizacja: Znane są wszystkie szczegóły na temat kalendarza. Kalendarz możesz kupić przez sklep internetowy:

Można już dokonywać wstępnych rezerwacji na kalendarz ścienny na 2012 r. z przepięknymi fotografiami wykonanymi na Magistrali Podsudeckiej.

Kalendarz będzie składał się z 13 kart rozmiaru A3: okładki i 12 kart na każdy miesiąc 2012 roku. Wydany zostanie na papierze kredowym.

Każda karta miesięczna ma zawierać zdjęcie pociągu (z opisem) wykonane na Magistrali Podsudeckiej (na części opolskiej lub dolnośląskiej) albo jednej z linii stycznych z magistralą. Ponadto na karcie znajdą się również: święta, solenizanci, znaki zodiaku i numery tygodni. Nazwy miesięcy i dni tygodnia zapisane zostaną w wersji polskiej i angielskiej.

Jak podkreśla Staszek Stadnicki, autor serwisu KolejPodsudecka.pl (wydawca kalendarza), rezerwacja jest niezobowiązująca i warto jej dokonać:

„Osoba, która wyśle do nas zgłoszenie de facto nie musi kupować kalendarza. Rezerwując kalendarz nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy. Rezerwacja spowoduje to, że będziemy wiedzieli, ile dokładnie sztuk wydrukować oraz zagwarantuje Wam możliwość pierwokupu.

Drukujemy wstępnie tylko kilkadziesiąt sztuk. Zarezerwuj kalendarz dla siebie już teraz, ponieważ potem może być problem z jego zdobyciem.”

Kalendarz można będzie kupić przez sklep internetowy na KolejPodsudecka.pl (ruszy w październiku). Wysyłka pocztą lub odbiór osobisty.

Szczegółowe informacje i możliwość rezerwacji kalendarza:

AO