Bilet grupowy Przewozów Regionalnych zamówimy przez Internet

Na stronie www.i-pr możemy zamówić już nie tylko REGIOkartę, ale również (od wczoraj) bilet grupowy:

„Specjalnie z myślą o wybierających się na uroczystości żałobne rozpoczęliśmy internetową sprzedaż biletów dla zorganizowanych grup, która pozwoli pasażerom zaoszczędzić do 30%, a co jedenasty z nich będzie mógł podróżować za darmo. Bilet grupowy można zamówić on-line klikając tutaj.” – czytamy na stronie PR.

Zobacz:

Przejazdy grupowe to oferta dla grup zorganizowanych (minimum 10-osobowych), np. przez szkoły, uczelnie, biura podróży, zakłady pracy, parafie, zrzeszenia, placówki opiekuńcze.

Opłaty pobiera się według taryfy RAZEM [a więc ok. 30% taniej – red. okoko] za rzeczywistą liczbę uczestników grupy, nie mniej jednak niż 10 osób. Przewodnicy korzystają z bezpłatnego przejazdu pod warunkiem, że ich liczba nie przekracza jednego przewodnika na każde 10 osób płacących za przejazd. Bilety można kupić według taryfy normalnej lub z ulgą 37%, 49%, 78% lub 95%.

Na podstawie strony internetowej Przewozów Regionalnych. Więcej informacji o przejazdach grupowych.

4 komentarzy do “Bilet grupowy Przewozów Regionalnych zamówimy przez Internet

 • 8 czerwca 2010 at 23:12
  Permalink

  Załatwianie biletu grupowego przez internet to porażka. Wypełniłam formularze, dostałam mailem potwierdzenia z numerami zamówień, udałam się na dworzec do kasy, aby bilety wykupić i… jeden jest (na wyjazd tam), a drugiego niem (na powrót). Na infolinię dodzwonić się nie da – albo zajęte, albo nikt nie raczy odebrać (próbowałam dwie godziny…)
  I zostałam z zamówieniem i bez biletów…
  Oczywiście w kasie pani nic nie wie i nic nie może:-(((

  Straciłam parę godzin… niech żyją polskie koleje

 • 6 maja 2011 at 19:41
  Permalink

  Też załatwiałem bilety na przejazdy grupowe i mam zupełnie odmienne zdanie.
  Pełna informacja ze strony „REGIO”. Panie w kasie bardzo miłe udzielają wyczerpujących informacji i dużo pomagają / przynajmniej u nas w Pile tak było/
  (a bilet na powrót trzeba osobno zamówić)

 • 6 czerwca 2011 at 21:31
  Permalink

  Najłatwiejsze jest złożenie wniosku, a później są schody. Po dobie od wysłania numery nie są zaktualizowane i wyprawa (40km) do kasy po bilet jest na próżno. Pani w kasie milutka, ale dużo ważniejsze jest pomyślne załatwienie. Numery infolinii nie odpowiadają mimo dziesiątej próby i nie ma jak się dowiedzieć, czy to zgłoszenie chociaż dotarło.

 • 23 maja 2012 at 08:55
  Permalink

  strona z tworzeniem formularza przejazdu grupowego nie działa w ogóle… błąd połaczenia z serwerem a reszta jak już wspominaliście…

Komentarze są wyłączone.