Przewozy Regionalne, 11 grudnia 2009

W sobotę 12 grudnia br. rusza promocyjna sprzedaż REGIOkarty. Zainteresowani ofertą, którzy w samo południe o godzinie 15.00 pod adresem www.i-pr.pl wypełnią elektroniczną wersję wniosku, mają szansę kupić nową kartę Przewozów Regionalnych już od 29 złotych.

REGIOKarta w promocyjnej cenie

Sprzedaż REGIOkarty rusza w sobotę 12 grudnia o godzinie 12.00 15.00. Kilkaset sztuk z pierwszej serii będzie można zamówić przez internet w cenie już od 29 złotych. Pod adresem www.i-pr.pl będzie można wypełnić wniosek, wybierając kartę półroczną lub roczną, określając datę rozpoczęcia ważności dokumentu i dołączając swoje zdjęcie w formie pliku elektronicznego. To nie koniec ułatwień – REGIOkarta zostanie przesłana pocztą na koszt przewoźnika, a klient zapłaci za nią przy odbiorze. Regulamin sprzedaży dostępny będzie w internecie pod wymienionym adresem.

REGIOkarta to nowy spersonalizowany produkt Przewozów Regionalnych skierowany do stałych klientów. Każdemu, kto kupi bilet normalny lub ulgowy, pozwoli oszczędzić ok. 30% ceny biletów jednorazowych i ok. 15% ceny biletów odcinkowych miesięcznych. Normalna cena półrocznej karty to 99 zł, a rocznej – 169 zł. Druk niezbędny do wyrobienia karty będzie można wypełnić w internecie oraz w kasach PR, tam też będzie można dopełnić wszystkich formalności. Co ważne, REGIOkarta będzie honorowana przez innych regionalnych przewoźników: Arriva PCC i Koleje Dolnośląskie.

Źródło: Przewozy Regionalne

Uwaga, REGIOkarta nie obowiązuje w przypadku wielu popularnych biletów, jak np. bilet turystyczny, REGIOkarnet, „Połączenie w dobrej cenie”…

Przeczytaj warunki taryfowe oferty