Uwaga:

Ten artykuł jest już częściowo nieaktualny. Jeśli szukasz aktualnej informacji o rozkładzie jazdy i cenach w pociągach interREGIO – zajrzyj tutaj: Pociągi interREGIO – aktualizacja

PKP Przewozy Regionalne, kwiecień 2009

Od 30 kwietnia br. sieć połączeń interREGIO wzrasta do dwunastu. Wprowadzamy korzystne zmiany w ofercie.

Tę promocję kierujemy do pasażerów przemierzających dłuższe trasy, którzy – wybierając środek transportu – kierują się ceną. Zarówno ceny biletów na te pociągi, jak i czas ich przejazdu (postoje tylko na wybranych stacjach) są bardzo konkurencyjne wobec pociągów pospiesznych.

Jako pierwsze ruszyło od marca weekendowe połączenie interREGIO Białystok – Warszawa (bilet normalny za 28 zł lub ulgowy dla uczniów i studentów za 17,64 zł). Przed „długim weekendem” majowym uruchomiamy następne pociągi tej kategorii: Wrocław – Kraków, Wrocław – Rzeszów, Poznań – Warszawa oraz Kraków – Przemyśl.

UWAGA!

Od 30 kwietnia br. liczba pociągów interREGIO wzrośnie do dwunastu. Połączenia te zyskają na atrakcyjności dzięki objęciu ich istniejącymi promocjami: Bilet Turystyczny (39 zł za wielokrotne przejazdy od godziny 18.00 dnia poprzedzającego dzień wolny do godziny 6.00 dnia następującego po dniu wolnym) i REGIO Karnet (55 zł – w trzech dowolnych dniach w ciągu dwóch kolejnych miesięcy). Będą w nich honorowane także bilety abonamentowe ważne na przejazdy pociągami pospiesznymi oraz bilety sieciowe imienne ważne w dowolnej klasie pociągów PKP Przewozy Regionalne.

Źródło: PKP PR