Aktualizacja:

W biletomatach można płacić także kartą płatniczą. Honorowana jest również REGIOkarta.

Opolski Zakład Przewozów Regionalnych w Opolu poinformował na swojej stronie, że 29 października br. (piątek) na stacji Opole Główne zostały uruchomione dwa automaty do sprzedaży biletów. Znajdziemy je na peronie 1.

Oto treść komunikatu:

Fot. OZPR

Automaty biletowe są bardzo proste w obsłudze. Zostały wyposażone w 15-calowy ekran dotykowy oraz intuicyjne menu. Jako formę zapłaty przyjmują bilon (10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł) oraz banknoty o nominałach: 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł. Wydawanie reszty realizowane jest wyłącznie w bilonie.

Fot. OZPR

Automaty są bardzo funkcjonalne i zapewniają sprzedaż biletów jednorazowych i okresowych z zastosowaniem ulg ustawowych w relacjach bezpośrednich na wszystkie rodzaje pociągów obsługiwanych przez spółkę „Przewozy Regionalne” ze stacji Opole Gł. W automacie można nabyć również bilet turystyczny i Regiokarnet. Program jest tak zaprojektowany, że wybiera najkorzystniejszą ofertę dla podróżnego. Automaty są czynne całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Zapraszamy do korzystania z możliwości zakupu biletu w automacie biletowym.

Pierwsi klienci, którzy skorzystali z biletomatów, zostali obdarowani drobnymi upominkami przez dyrektora OZPR, Krzysztofa Wiechecia.

Fot. OZPR

Źródło: OZPR