Zapraszamy do wzięcia udziału w minikonkursie. Do wygrania jest m.in. mapa turystyczna przedstawiająca fragment trasy Opole-Kluczbork. Jeśli chcesz stać się posiadaczem mapy „Stobrawski Park Krajobrazowy”, wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie i przekonasz nas, że to właśnie Tobie ta mapa się naprawdę przyda…

To już ostatni z naszej serii urodzinowych konkursów (tak się jakoś złożyło, że październik 2010 był na naszej stronie miesiącem linii Opole-Kluczbork). A już niedługo – podsumowanie konkursów.

Nagrody

1. Mapa turystyczna „Stobrawski Park Krajobrazowy”
w skali 1:50 000, z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi (wersja papierowa, wyd. PLAN).

Po drugiej stronie mapy znajduje się opis parku krajobrazowego (roślinności, zwierząt, wydm, stawów, starorzeczy, zabytków, pomników przyrody, rezerwatów, ścieżek i szlaków); jest również spis bazy noclegowej i dużo fotografii.

Mapa obejmuje również fragment trasy Opole-Kluczbork: od przystanku Kotórz Mały do (prawie) Borkowic. Jest tu także fragment nieczynnej linii Jełowa-Namysłów.

Mapę ufundowała niżej podpisana, czyli Ania.

2. Dodatkowo zwycięzca otrzyma upominki od naszych fundatorów nagród: smycz i wuppis od Opolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych oraz smycz, brelok i ołówek gumowy od Newagu.

Zasady konkursu

Jak grać?

Odpowiedz na dwa poniższe pytania/zadania:

  1. Linia Kluczbork-Opole przecina w pewnym miejscu drogę krajową nr 45. W pobliżu jakiej stacji/przystanku (czynnego lub nie) znajduje się ten przejazd kolejowy?
  2. Dlaczego chcesz tę mapę („Stobrawski Park Krajobrazowy”)? Przekonaj nas, że to akurat Ty powinieneś/aś ją otrzymać. Forma jest dowolna – może być tekst, zdjęcie lub co tylko sobie wymyślisz…

Odpowiedzi prześlij e-mailem na adres, który ukryliśmy na facebookowej stronie linii Kluczbork-Opole ;-) – Kluczbork-Opole na Facebooku. W treści maila dołącz swoje imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 5 listopada br. (piątek) do godz. 23:59.

Jedna osoba może wziąć udział w minikonkursie tylko raz (a więc przysłać tylko jeden komplet odpowiedzi – każdy kolejny zostanie odrzucony). Pamiętajcie, nie trzeba spieszyć się z wysyłką – w tym konkursie nie liczy się czas.

Kogo nagrodzimy?

Wygrywa osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie nr 1 i (jednocześnie) której odpowiedź na pytanie nr 2 najbardziej nam się spodoba. W tym konkursie jest tylko jedno, zwycięskie miejsce.

Wyniki konkursu i wysyłka nagród

Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie 6 lub 7 listopada br. poprzez podanie imienia i nazwiska Zwycięzcy.

Tego samego dnia do Zwycięzcy wyślemy również e-maila (na adres, z którego Zwycięzca wysłał odpowiedzi konkursowe) z prośbą o podanie danych niezbędnych do zrealizowania wysyłki. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania tych danych. Nagrody wysyłane są na nasz koszt.

Pozostałe

Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia najciekawszych odpowiedzi na pytanie 2 na naszej stronie, jednak wyłącznie po uzyskaniu zgody osoby biorącej udział w konkursie. Mówiąc inaczej: na chwilę obecną nie mamy takiego zamiaru, jednak nie wykluczamy takiego zamiaru w przyszłości (po otrzymaniu wszystkich odpowiedzi). Wtedy do autora/-ów odpowiedzi skierujemy maila z pytaniem, czy możemy zamieścić daną odpowiedź na stronie.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i służy wyłącznie celom realizacji minikonkursu. Dane te nie będą udostępniane osobom trzecim ani wykorzystywane w innych celach. Zostaną one usunięte niezwłocznie po zakończeniu minikonkursu, a w przypadku danych Zwycięzcy – po wysłaniu nagród.

I to chyba tyle (ewentualnie pytajcie). Powodzenia! :-)

AO