Pociągi na Brzeg-Nysa to jedna z naszych propozycji do UMWO. Propozycji, która potrzebuje Waszego wsparcia. Jak to zrobić?

Sposób 1.
Przede wszystkim – pisząc maila do opolskiego Urzędu Marszałkowskiego. I o to Was gorąco prosimy. Wasza propozycja wysłana do UMWO może być nieco inna od naszej. Chodzi o to, aby pisać. Aby w UM wiedzieli, że pasażerom zależy, aby mieli argumenty dla poparcia działań np. dotyczących pociągów międzynarodowych czy reaktywacji linii Brzeg-Nysa. Wystarczy jeden zwykły mail wysłany do Marszałka i/lub członków Zarządu oraz radnych Sejmiku. Jeden, a może zdziałać wiele – jak kropla drążąca skałę. Drążmy więc razem…

Przypominamy adresy mailowe:

Sposób 2.
Można również zamieścić na swojej stronie lub blogu naszego banerka (z linkiem do akcji). Aktualnie są dwa do wyboru. Po umieszczeniu go u siebie, nie zapomnijcie się odezwać – odwdzięczymy się linkiem.

Sposób 3.
Powiedzcie o tej inicjatywie znajomym
– niech też napiszą. Im więcej maili spłynie do UMWO, tym większa szansa na to… że się uda.

A może ktoś już napisał i… może chciałby się pochwalić? ;-) Czekamy na Wasze uwagi, opinie, teksty (do nas na maila, w komentarzach).

Banerki

Brzeg-Nysa - chcemy pociągów
<a href=
"http://okoko.wordpress.com/2008/02/04/apel-okoko-zrobmy-to-razem/ 
target="_blank"><img border="0" alt="Chcemy pociągów Brzeg-Nysa"
src="http://okoko.files.wordpress.com/2008/02/brzegnysa01.jpg" /></a>
Brzeg-Nysa - chcemy pociągów
<a href=
"http://okoko.wordpress.com/2008/02/04/apel-okoko-zrobmy-to-razem/ 
target="_blank"><img border="0" alt="Chcemy pociągów Brzeg-Nysa"
src="http://okoko.files.wordpress.com/2008/02/brzegnysa02.jpg" /></a>
*
:arrow: Wskazówka: Aby pobrać nasz banerek, należy skopiować umieszczony pod nim kod i wkleić go w odpowiednim miejscu na swojej stronie. Jeśli potrzebujesz obrazka w innym rozmiarze – nie ma problemu, napisz.
*

Akcję popiera:

PKPP