Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Zamieszczamy na nim informacje, które znajdziecie w newsach na okoko oraz informacje, które w newsach się nie pojawią. Stronę okoko można śledzić również na Blipie.

Facebook

http://www.facebook.com/okokonetpl

Jakie treści tam zamieszczamy (lub zamieścimy):

  • aktualności z OKOKO, a więc to, co w tradycyjnym RSS-ie

oraz:

  • informacje dotyczące tego, co dzieje się na stronie (info o aktualizacjach, nowych działach/funkcjach, zapowiedzi tego, co pojawi się za jakiś czas),
  • krótkie informacje dotyczące kolei na Opolszczyźnie, z których na chwilę obecną nie zrobimy newsa (np. to, co znajdziemy w necie, ale nie tylko…),

Generalnie: wszystko to, co może zainteresować pasażera i/lub miłośnika kolei z Opolszczyzny (przede wszystkim z tego województwa, choć nie wyłącznie – zamieszczamy również np. relacje z kolejowych wypraw).

Czekamy również na Wasz udział. Na „lubienie”, komentowanie, dodawanie informacji.

Najnowsze informacje z naszego profilu umieszczone są obecnie również na naszej stronie – w panelu bocznym, nad komentarzami.

Nasz profil na Facebooku istnieje od grudnia 2009 r. (nie pisaliśmy o tym na stronie, w pasku bocznym był jedynie mały widżet), jednak przez pewien okres czasu był zawieszony. Brak czasu, brak reakcji – trochę nas zniechęciły do dodawania treści (chyba nikt nie lubi pisać sam do siebie). Do wznowienia pisania na FB zachęciła mnie jedna z osób, które dodały stronę OKOKO do ulubionych, a więc i „śledzonych” na Facebooku.

Obecnie stronę OKOKO lubi na Facebooku 29 osób. Niezłym zaskoczeniem dla nas było znalezienie się w tym gronie 2 osób o nazwisku Okoko :-) – Kani Okoko i Becky Okoko (pozdrawiamy). Jedna z tych osób jest z Konga.

Lubisz naszą stronę? A może chcesz być tylko na bieżąco z kolejowymi wiadomościami z Opolszczyzny? Dodaj OKOKO do ulubionych stron na Facebooku. Każda dodatkowa osoba to dla nas dodatkowy „power” do pisania, działania i poświęcania swojego wolnego czasu na rzecz naszych czytelników.

Blip

Naszą stronę można śledzić również na Blipie. Zamieszczamy tam jednak tylko linki do naszych tekstów.

http://okoko.blip.pl

Ikonki do naszych profili (z linkami) znajdują się również w pasku górnym strony („f” jak facebook i „b” jak blip :-). Oba profile prowadzi red. okoko, czyli Ania.

AO

PS. Wyłączyłam komentarze w tym artykule, ponieważ upodobali go sobie spamerzy (mimo że wtyczka antyspamowa świetnie je wyłapuje, to kasowanie 30 spamów tygodniowo nie jest fajne…  ;-(