Przewozy Regionalne informują na swojej stronie o dodatkowych połączeniach uruchamianych z okazji zbliżającego się święta Wszystkich Świętych (1 listopada):

Mimo, że w tym roku 1 listopada wypada w niedzielę, Przewozy Regionalne zaplanowały kursowanie o 32 pociągi osobowe więcej. Dodatkowo w trasę wyruszy 10 dalekobieżnych składów interREGIO. Już w piątek na najbardziej obleganej linii Warszawa – Kraków uruchomimy wyjątkowo cztery pary pociągów. Nowy iR wyruszy ze stolicy Małopolski o 12:44, a do Warszawy przybędzie o 16:17. W drogę powrotną wyjedzie z Dworca Centralnego o 18:16 i do Krakowa dotrze wieczorem o 21:36. Razem na Wszystkich Świętych w rodzinne strony zawiezie podróżnych ponad 2 tysiące pociągów osobowych oraz interREGIO.

Na Opolszczyźnie pojawią się tego dnia 3 dodatkowe pociągi Przewozów Regionalnych:

interREGIO

  • Wrocław Główny 7:45 – Rzeszów Główny 14:17
  • Rzeszów Główny 7:00 – Wrocław Główny 13:35

osobowy

  • Kluczbork 16:31 – Opole Główne 17:25

Pełna lista dodatkowych połączeń

Przewozy Regionalne przypominają też o promocyjnych biletach:

W sprzedaży Przewozy Regionalne oferują nielimitowane tanie bilety spośród wielu promocji dostosowanych do potrzeb podróżnych. I tak np. z REGIO Karnetu można korzystać w trzy dowolnie wybrane dni. TY i raz-dwa-trzy jest w sam raz dla małych grup. Połączenia w dobrej cenie to 138 odcinków w całym kraju z cenami konkurencyjnymi wobec transportu samochodowego. Wśród propozycji taryfowych jest też wiele innych ofert regionalnych.

Na podstawie: PKP PR