PKP Przewozy Regionalne, kwiecień 2009

Przewozy Regionalne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów urozmaicając ofertę promocyjną. Od majowego „długiego weekendu” pasażerom przesiadającym się z pociągów pospiesznych na osobowe zaproponujemy „Bilet PLUS”. Natomiast miłośników turystyki rowerowej ucieszy wprowadzenie promocji „Kolej na Rower”.

Bilet PLUS

Oferta Bilet PLUS jest skierowana do tych osób, którzy część trasy przemierzają pociągami pospiesznymi, a część osobowymi. Pasażerowie do Biletu weekendowego lub Biletu Podróżnika na pociągi PKP Intercity będą mogli za 15 zł kupić Bilet PLUS, który umożliwi wielokrotne przejazdy w 2 klasie pociągów osobowych. Oferta będzie obowiązywała między godziną 18.00 każdego dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy (czyli przeważnie piątku) do godziny 6.00 dnia następującego po dniu wolnym od pracy (zazwyczaj poniedziałku).

Uwaga! Przejście z Biletem PLUS do pociągu pospiesznego PKP Przewozy Regionalne nie jest możliwe.

Pełny tekst warunków taryfowych promocji

Kolej na Rower

Od 30 kwietnia do 30 września br. promocja: rower za złotówkę!

Pociągi osobowe PKP Przewozy Regionalne docierające często do miejscowości pięknych krajobrazowo, a przy tym trudno dostępnych, są często wybierane przez rowerzystów. Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę specjalną Kolej na Rower, dzięki której można będzie zabrać przysłowiowe „dwa kółka” za symboliczną złotówkę.

Ta promocja będzie obowiązywała we wszystkie weekendy sezonu aż do końca września – od północy z czwartku na piątek do północy z niedzieli na poniedziałek.

Pełny tekst warunków taryfowych promocji

Źródło: PKP PR