Uwaga

Oferty taryfowe spółki PKP Przewozy Regionalne na tej stronie są aktualne do 14 czerwca. Czytaj o zmianach taryfowych wprowadzanych 15 czerwca 2009 r. Także w PKP Intercity pojawiło się kilka nowych ofert: Lato z Intercity.

Rzeczpospolita, 18 grudnia 2008

14 grudnia wszedł w życie nowy rozkład jazdy kolei. O najważniejszych zmianach w kursowaniu pociągów pisaliśmy tydzień temu.

Uwaga, kolej zmienia rozkład jazdy
Co nowego w pociągach PKP Przewozy Regionalne
Co nowego w pociągach PKP Intercity
Nowości w pociągach pospiesznych

kasy_kuptaniejbiletDziś prezentujemy nowe, zmodyfikowane oraz dotychczasowe bilety promocyjne – poza biletami sieciowymi i abonamentowymi przeznaczonymi dla pasażerów dojeżdżających do pracy – dzięki którym można taniej podróżować koleją.

Warto się im przyjrzeć. Na przykład z „Regio Karnetem” można przejechać z Wrocławia do Kołobrzegu, bez przesiadki, pociągiem osobowym za 18 zł. Cały bilet kosztuje 55 zł, ale mamy za tę cenę trzy przejazdy – jeden przejazd kosztuje więc, niezależnie od długości trasy, 18 zł 33 gr.

Przypomnijmy, że od początku grudnia nastąpiła jeszcze jedna zmiana – pociągi pospieszne, którymi dotychczas zawiadywała spółka PKP Przewozy Regionalne, przeszły do spółki PKP InterCity. Ta druga odpowiada teraz za pociągi pospieszne, ekspresy, Tanie Linie Kolejowe, InterCity, EuroCity i EuroNight. PKP PR to głównie pociągi osobowe.

Ceny biletów i zasady podróżowania pociągami pospiesznymi nie uległy zmianie. Pociągi te nie są objęte rezerwacją miejsca i nadal nie obowiązuje w nich miejscówka.

Wspólny przejazd

To propozycja dla osób podróżujących pociągami różnych przewoźników. Kupujemy tylko jeden bilet i oszczędzamy ok. 10 proc. Oferta obowiązuje w komunikacji krajowej, we wszystkich pociągach: PKP Przewozy Regionalne, PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście. Pasażerowie korzystający z tej oferty zachowują prawo do przysługujących im ulg.

Zasady korzystania:

 • bilet na „Wspólny przejazd” można kupić tylko w kasach biletowych; nie można go kupić u konduktora w pociągu ani w Internecie
 • żaden z przejazdów nie może być krótszy niż na odległość 51 km
 • biletu na „Wspólny przejazd” nie można kupić, jeśli podróżny zamierza skorzystać z przejazdu na podstawie biletu rodzinnego, grupowego lub z innej promocyjnej oferty handlowej (np. „Rodzina z PKP Intercity”, „Intercity-26”)
 • biletu nie można kupić, jeśli podróżny zamierza skorzystać z przejazdu na podstawie biletu okresowego, z ceną zryczałtowaną (np. bilety strefowe, weekendowe, turystyczne, last minute)
 • można zmienić termin wyjazdu, ale tylko w ramach terminu ważności biletu, przy zachowaniu nieprzerwanego charakteru podróży.

PKP InterCity

Rodzina z PKP Intercity

Osoby podróżujące z dzieckiem w wieku do 16 lat mogą kupić dla siebie bilet z ulgą 33 proc. w pociągach IC, Ex, TLK. Ze zniżki może skorzystać od dwóch do pięciu osób, w tym co najmniej jedno dziecko. Dziecko ma prawo do opustu 33-proc., o ile nie korzysta z ulgi ustawowej. Ulga nie obowiązuje w 2 klasie pociągów IC, Ex, TLK dziennych w czasie szczytów, czyli w piątek w godz. 14.00 – 20.00. W pierwszej klasie promocja nie ma ograniczeń czasowych. Możemy kupić taki bilet w kasie – trzeba zaznaczyć, że chcemy bilet „Rodzina z PKP Intercity”.

Bilet podróżnika

Nowość. Od 14 grudnia spółka wprowadziła nową promocję weekendową dla pasażerów podróżujących pociągami kategorii economic, czyli pociągami TLK oraz pospiesznymi. Bilety te są imiennym biletami obowiązującym w klasie 1 i w klasie 2 w wagonach z miejscami do siedzenia. „Bilet podróżnika” ma atrakcyjne godziny obowiązywania – od godz. 19.00 dnia roboczego, poprzedzającego dzień wolny od pracy, aż do godz. 6.00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych od pracy (najczęściej od piątku wieczorem do poniedziałku rano).

W przypadku przejazdu pociągiem TLK należy przed każdym przejazdem kupić miejscówkę. Cena „Biletu podróżnika” jest zryczałtowana, czyli niezależna od odległości oraz liczby pociągów, którymi podróżujemy i wynosi w klasie 2 – 65 zł, w klasie 1 – 95 zł. Jeździmy tyle kilometrów, ile chcemy. Oferta nie ma zastosowania przy przejazdach w pociągach uruchamianych w komunikacji międzynarodowej, objętych rezerwacją miejsc (np.: „Chopin”). Bilet kupuje się w kasach PKP.

Superprzejazd

Oferta obowiązuje w klasie 2 ośmiu wybranych pociągów kategorii IC i Ex. Żeby skorzystać z Superprzejazdu, trzeba jednocześnie kupić bilet na przejazd tam za 100 zł (cena zawiera koszt miejscówki) oraz samej miejscówki na przejazd z powrotem na dowolny pociąg Ex lub IC. Liczba biletów w ofercie jest ograniczona. Bilety można kupić tylko w kasach. Oferta na przejazd obowiązywać będzie w pociągach:

 • IC „Odra”: Warszawa Wsch. – Wrocław Gł. – Warszawa Wsch.
 • IC „Neptun”: Warszawa Zach. – Gdynia Gł. – Warszawa Zach.
 • Ex „Pogórze”: Warszawa Wsch. – Jelenia Góra – Warszawa Wsch.
 • Ex „Pogórze”: Wrocław Gł. – Warszawa Wsch.
 • Ex „St. Wysocki”: Warszawa Wsch. – Katowice – Warszawa Wsch.
 • Ex „Przemysław”: Warszawa Wsch. – Poznań Gł. – Warszawa Wsch.
 • Ex „Słupia”: Kołobrzeg – Warszawa Zach.
 • Ex „Artus”: Warszawa Zach. – Gdynia Gł. – Warszawa Zach.

Wcześniej i taniej

Propozycja przygotowana dla osób korzystających z internetowego systemu sprzedaży biletów e-IC i planujących podróż z wyprzedzeniem. Obowiązuje na przejazdy w jedną stronę bezpośrednim pociągiem ekspresowym lub InterCity w klasie 1 i 2. Bilety sprzedawane są według następujących zasad: na przejazd w kl. 2 w pierwszej kolejności miejsca najtańsze w cenie 59 zł, po wyczerpaniu tej puli miejsc – za 69 zł, a jako ostatnie – za 79 zł. W klasie 1 obowiązuje pula miejsc w cenie 99 zł. Liczba biletów ograniczona. Internetowa sprzedaż lub przedsprzedaż na pociągi jadące od 5 stycznia 2009 r.

Weekend z miejscówką

Ciekawa promocja dla osób podróżujących w soboty i w niedziele pociągami PKP InterCity. To bilet ważny w klasie 1 i 2 pociągów TLK, pospiesznych, ekspresów i InterCity oraz w kuszetkach TLK. Uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów od godz. 19 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do 24 ostatniego dnia wolnego. Należy wykupić miejscówkę (na każdy pociąg osobną) za 50 proc. jej ceny. Cena oferty w klasie 2 wynosi 119 zł, a w klasie 1 – 199 zł. Promocja na powyższych zasadach obowiązywać będzie także w święta i sylwestra.

Bilety kupuje się w kasach z elektroniczną rezerwacją miejsc. Liczba takich biletów jest nieograniczona, nawet jeśli będziemy w jakimś pociągu stali (na nasze żądanie kasa może wydać tzw. miejscówkę bez wskazania miejsca). Poza tym miejscówkę lub miejscówki możemy kupić również u konduktora.

Karnet dojazdowy

Bilet umożliwia do czterech przejazdów w ciągu 14 dni od daty wydania lub wskazanej przez kupującego, w klasie 2 pociągów ekspresowych, TLK, na wyznaczonych odcinkach tras (wykaz pociągów oraz odcinków tras objętych stosowaniem oferty dostępny na stronie internetowej: ww.intercity.pl). Cena Karnetu Dojazdowego wynosi 55 zł, a pasażerowie korzystający z oferty zwolnieni są z konieczności zakupu miejscówki. Bilety kupuje się w kasach z rezerwacją, ich liczba jest nieograniczona (nawet jeśli czasem pojedziemy na stojąco).

Supermiejscówka

Oferta dla osób korzystających z przejazdów dwoma pociągami spółki. Kupując dwie miejscówki, płacimy tylko za jedną (jeśli miejscówki na różne kategorie pociągów mają inne ceny, kupujący zapłaci za droższą miejscówkę, ale za drugą już nie). Przy czym drugi pociąg musi być najbliższym pociągiem jadącym w kierunku stacji przeznaczenia, a różnica pomiędzy godziną przyjazdu pierwszego pociągu i odjazdu drugiego pociągu nie może być dłuższa niż 120 minut.

Last minute

Bardzo atrakcyjna, rozbudowana promocja na wybrane trasy będące fragmentami dłuższych relacji pociągów kategorii TLK, Ex oraz IC. Przewoźnik proponuje cztery ceny: 13, 23, 33 i 43 zł. W zależności od długości odcinka, atrakcyjności, popytu i oczywiście kategorii pociągu – im wyższa kategoria pociągu, tym relatywnie cena wyższa (choć nie zawsze). Bilet – ważny tylko w 2 klasie – dostajemy ze zryczałtowaną miejscówką, a możemy go kupić na stacjach danego odcinka trasy w kasach wyposażonych w elektroniczny system rezerwacji miejsc. Jednak nie wcześniej niż na pół godziny przed odjazdem pociągu z naszej stacji. Jeśli w systemie brak już miejsc, to kasa nie sprzeda nam biletu w tej ofercie. Inaczej mówiąc, kto pierwszy, ten lepszy.

Ceny, pociągi oraz odcinki- patrz zestawienie pod tekstem.

PKP Przewozy Regionalne

Bilet na piątkę i Szczęśliwa 13

Możemy wybrać: albo pięć przejazdów w cenie czterech (jeden przejazd gratis), albo trzynaście w cenie dziesięciu (trzy gratis) na wybranej przez nas trasie, w 2 klasie pociągów osobowych. Bilet można kupić według taryfy normalnej albo z ulgą 33 proc. lub 50 proc.

Bilet uprawnia do pięciu przejazdów w ciągu dwóch kolejno po sobie następujących miesięcy lub trzynastu przejazdów w ciągu trzech miesięcy. Od daty wydania biletu lub wskazanej przez podróżnego. Przed każdą podróżą musimy zgłosić się do kasy (poza kolejką), by potwierdzić przejazd na karnecie dołączonym do biletu.

Na podstawie takiego biletu może podróżować więcej niż jedna osoba. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać np. cztery osoby, a piąta jedzie gratis. Tego typu bilety kupimy tylko w kasach PKP PR.

Przejazdy grupowe

Można oszczędzić około 50 proc. ceny biletu dla każdej osoby. Grupa musi liczyć co najmniej dziesięć osób, nie wliczając przewodnika. Powinna być zorganizowana przez szkołę, uczelnię, biuro podróży, zakład pracy, parafię, placówkę opiekuńczo-wychowawczą itp.

Organizator przejazdu jest zobowiązany złożyć wniosek o taki bilet lub zgłoszenie przejazdu grupy w punktach wyznaczonych przez właściwy Zakład Przewozów Regionalnych (znajdują się w większych miastach, szczegóły na www.pr.pkp.pl), co najmniej 24 godziny przed wyjazdem, a w przypadku żądania rezerwacji przedziałów – na siedem dni. Formularz zgłoszenia przejazdu grupy dostępny jest na stronie internetowej.

Na podstawie zgłoszenia przejazdu grupy stosuje się odpowiednie opłaty za bilety na przejazd dla uczestników przejazdów grupowych. Przewodnicy grup – po jednym na dziesięć osób – korzystają z bezpłatnego przejazdu. Uczestników przejazdu grupowego, korzystających z indywidualnych uprawnień do ulgi (np. 78 proc.) nie wlicza się do liczby osób, decydującej o liczbie przewodników korzystających z bezpłatnego przejazdu.Oferty nie stosuje się w pociągach pospiesznych, jeżeli członkowie grupy rozpoczynają przejazd między godz. 14.00 a 20.00 w piątek.

Przejazdy rodzinne

Tę popularną promocję spółka PKP PR stworzyła z myślą o osobach podróżujących pociągami z dziećmi, które nie ukończyły 16 lat.Uprawnieni do „przejazdów rodzinnych” są: dwie osoby podróżujące z co najmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia, lub jedna osoba podróżująca z nie więcej niż dwojgiem dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Jeżeli jedna osoba dorosła podróżuje z więcej niż dwojgiem dzieci, dla pozostałych dzieci powinna kupić bilety, zgodnie z przysługującą im ustawową ulgą.

Bilety na „Przejazd rodzinny” mogą kupić podróżni, którzy nie korzystają z indywidualnych uprawnień do przejazdów ulgowych. Dla dzieci, które mają uprawnienia do ulgi ustawowej kupujemy bilet z przysługującą im ulgą. Warto, kupując bilet w kasie zaznaczyć, że chcemy „Przejazd Rodzinny”.W zależności od odległości i liczby dzieci oraz dorosłych można zaoszczędzić 30 – 33 proc. na każdego podróżnego.

Ty i raz, dwa, trzy

Bilet dla tych, którzy podróżują w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe płacą taniej nawet o jedną trzecią. Bilety – jednorazowe na przejazd w jedną stronę – możemy kupić zarówno w kasie, jak i w pociągu. Na takich samych zasadach możemy kupić od razu bilet powrotny. Oferta obejmuje dowolne relacje – w tym przesiadkowe. Z promocji mogą skorzystać osoby przewożące wózek dziecięcy, rower lub psa – powinny jednak pamiętać o kupnie dodatkowego biletu.

Regio Karnet

Bilet na cały kraj, na trzy wybrane przez nas dni. Kosztuje 55 zł – za trzy kupony.

Obowiązuje tylko na pociągi osobowe, ale kupując go, możemy dojechać np. z Wrocławia do Kołobrzegu i z powrotem (dwa z trzech kuponów) za – uwaga – ok. 36 zł, czyli ok. 18 zł w jedną stronę. I to bez przesiadki. Jest to imienny bilet uprawniający do wielokrotnych przejazdów pociągami w trzech dowolnie wybranych przez nas dniach, w ciągu dwóch kolejnych miesięcy od daty kupienia lub wskazanej przez nas na karnecie.

Bilet jest ważny w pociągach PKP Przewozy Regionalne w dowolnej klasie, z wyjątkiem pociągów objętych taryfą specjalną (np. pociąg papieski i pociąg w relacji Kraków – Balice – Kraków). Nie obowiązują żadne ulgi. Karnety można kupić w przedsprzedaży do 60 dni naprzód. U konduktora ich nie kupimy.

Bilet turystyczny

Świetna oferta dla weekendowych włóczęgów kolejowych. Bilet umożliwia dowolną liczbę przejazdów w pociągach PKP PR w klasie 1 i 2 od godz. 18 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy do godz. 6 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach, czyli najczęściej od piątku do świtu w poniedziałek.Bilet turystyczny jest biletem imiennym, ważnym z dokumentem tożsamości, którego numer właściciel jest zobowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu.

Bilet można kupić jedynie w kasie biletowej – kosztuje 39 zł. Ponadto bilet turystyczny w komunikacji przygranicznej z Niemcami i Czechami uprawnia do przejazdu do stacji przygranicznych w Niemczech: Locknitz, Tantow, Kustrin-Kietz, Frankfurt (Oder) i Gorlitz oraz w Czechach (tylko w sobotę i niedzielę): Cesky Tesin, Lichkov, Petrovice u Karvinne i Bohumin. Do tych stacji honorowane są również bilety ze zryczałtowaną opłatą na wielokrotny lub jednorazowy przewóz roweru.

Połączenie w dobrej cenie

Tak nazywa się stale poszerzana siatka specjalnych cen promocyjnych na poszczególnych odcinkach tras, konkurencyjna wobec podróżowania autobusami lub samochodami prywatnymi. Promocja uwzględnia specyfikę lokalnych tras, dostosowując ceny za przejazd do możliwości mieszkańców tych rejonów.

Mogą z niej korzystać podróżujący m.in. na trasach: Kraków – Zakopane, Kraków – Tarnów – Nowy Sącz – Krynica, Kraków – Chrzanów, Katowice – Wisła, Czechowice-Dziedzice – Bielsko-Biała – Żywiec, Rybnik – Wodzisław Śląski, Lublin – Puławy, Lublin – Kraśnik, Olsztyn – Olsztynek, Olsztyn – Dobre Miasto, Przemyśl – Jarosław, Zielona Góra – Nowa Sól, , Ostrów Wlkp. – Krotoszyn, Brzeg – Nysa czy Nysa – Wrocław. To tylko przykłady. W całej Polsce oferta obowiązuje już w 79 relacjach.

Jednorazowy bilet „Połączenie w dobrej cenie” jest ważny przez cały dzień w wagonach klasy 2 pociągów osobowych. Można go kupić zarówno w kasie, jak i u konduktora. Na zniżki mogą liczyć osoby uprawnione do korzystania z ulg ustawowych.

Euro Nysa

Euro Nysa za 20 zł umożliwia przejazd jednej osobie, a bilet Euro Nysa Mini Grupa za 75 zł maksymalnie do pięciu osób. Możemy jechać w klasie 2 pociągami PKP Przewozy Regionalne na odcinkach: Jelenia Góra – Görlitz – Jelenia Góra (przez Lubań Śl. lub przez Lwówek Śląski, Węgliniec) oraz Bolesławiec – Görlitz – Bolesławiec, a także wszystkimi środkami publicznego transportu zbiorowego na obszarze ZVON (Związku Przedsiębiorstw Komunikacyjnych Górnych Łużyc i Dolnego Śląska, wykaz takich przewoźników można znaleźć na stronie internetowej www.zvon.de, dostępnej również w języku polskim). Od innych miejscowości do strefy ZVON trzeba dojechać na odrębnym bilecie – np. z Wrocławia do Bolesławca. Rozszerzenie obszaru ważności tych biletów stwarza dodatkową możliwość przejazdów na wybranych liniach kolei czeskich (CD) oraz na wybranych liniach autobusowych (CSAD). Wykaz tych linii wraz z mapką również jest dostępny na podanej stronie internetowej ZVON. Termin ważności biletu rozpoczyna się w dniu wskazanym przez pasażera i kończy o godz. 4 dnia następnego, czyli możemy jechać nie tylko w dni weekendowe. Sprzedaż biletów prowadzą kasy biletowe: Wrocław Gł., Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Węgliniec, Jelenia Góra, Lubań Śl.

Legitymacja seniora

Dla osób, które ukończyły 60 lat, stworzono promocję w postaci legitymacji seniora. Za 75 zł może ona cały rok kupować bilety jednorazowe, abonamentowe i okresowe z 50-proc. zniżką. Na przejazdy w dowolnej klasie wszystkich kategorii pociągów. Sporo podróżujący senior może dużo zaoszczędzić.

Legitymacja seniora ważna jest rok, z dokumentem tożsamości potwierdzającym jego wiek. Właściciel sam określa datę rozpoczęcia ważności.

Legitymacja jest honorowana przez innych przewoźników kolejowych, czyli: PKP Intercity, Warszawską Kolej Dojazdową (WKD), PKP Szybką Kolej Miejską i Koleje Mazowieckie.

Bilet turystyczny plus koleje czeskie

Ponadto również od 14 grudnia pierwszy raz wejdzie w życie polsko-czeska oferta Bilet Turystyczny + CD (CD to skrót kolei czeskich), która po dopłaceniu do normalnego biletu turystycznego 16 zł, czyli 39 + 16 = 55 zł, umożliwi także jazdę na wybranych 61 odcinkach kolei czeskich w klasie 2 pociągów osobowych i przyspieszonych („osobni” i „spesny”) w weekendy od piątku od godz. 18 do poniedziałku do godz. 6. Mapka linii czeskich, na których bilet obowiązuje: www.ic.rail.pl/download.php?id=3741

Telefoniczna Informacja Kolejowa tel. 022 94 36, 042 94 36

Zestawienie pociągów i odcinków, na których obowiązuje zryczałtowana cena Last Minute dla pociągów IC, Ex, TLK

Cena: 13 zł

 • „Beskidy”: Zawiercie – Bielsko-Biała – Zawiercie
 • „Jantar”: Gdańsk Gł. – Hel
 • „Tatry”: Kraków Gł. – Zakopane – Kraków Gł.
 • „Tetmajer”: Kraków Gł. – Zakopane – Kraków Gł.
 • „Witkacy”: Kraków Gł. – Zakopane – Kraków Gł.
 • „Wisła”: Zawiercie – Wisła Głębce – Zawiercie
 • „Stanisław Wysocki”: Zawiercie – Katowice – Zawiercie
 • „Barbakan”: Krzyż – Szczecin Gł. – Krzyż
 • „Barbakan”: Krzyż – Świnoujście Port – Krzyż
 • „Czartoryski”: Lublin – Dęblin – Lublin
 • „Gałczyński”: Lublin – Dęblin – Lublin
 • „Gałczyński”: Małkinia – Białystok – Małkinia
 • „Pobrzeże”: Słupsk – Kołobrzeg – Słupsk
 • „Poznaniak”: Konin – Poznań Gł. – Konin
 • „Starosta”: Konin – Poznań Gł. – Konin
 • „Wielkopolanin”: Tarnów – Przemyśl Gł. – Tarnów
 • „Wielkopolanin”: Kraków Gł. – Zakopane – Kraków Gł.

Cena: 23 zł

 • „Malinowski”: Kraków Gł. – Krynica – Kraków Gł.
 • „Goplana”: Konin – Poznań Gł. – Konin
 • „Lubuszanin”: Poznań Gł. – Zielona Góra – Poznań Gł.
 • „Pieniny”: Kraków Gł. – Rzeszów – Kraków Gł.
 • „Pieniny”: Kraków Gł. – Nowy Sącz – Kraków Gł.
 • „Pogórze”: Wrocław Gł. – Jelenia Góra – Wrocław Gł.
 • „Przemysław”: Konin – Poznań Gł. – Konin
 • „Ondraszek”: Zawiercie – Bielsko-Biała – Zawiercie
 • „Pilsko”: Zawiercie – Bielsko-Biała – Zawiercie
 • „Zielonogórzanin”: Poznań Gł. – Zielona Góra – Poznań Gł.
 • „Kujawy”: Kutno – Bygdoszcz Gł. – Kutno

Cena: 33 zł

 • „Chrobry”: Krzyż – Szczecin Gł. – Krzyż
 • „Heweliusz”: Iława Gł. – Gdynia Gł.
 • „Klimczok”: Gdynia Gł. – Iława Gł – Gdynia Gł.
 • „Małopolska”: Kraków Gł. – Przemyśl Gł. – Kraków Gł.
 • „Mewa”: Poznań Gł. – Świnoujście Port – Poznań Gł.
 • „Mewa”: Poznań Gł. – Szczecin Gł. – Poznań Gł.
 • „Pogórze”: Wrocław Gł. – Częstochowa
 • „Rejtan”: Zawiercie – Wrocław Gł.
 • „Sawa”: Działdowo – Gdynia Gł. – Działdowo
 • „Słowacki”: Poznań Gł. – Wrocław Gł. – Poznań Gł.
 • „Słupia”: Gdańsk Gł. – Kołobrzeg – Gdańsk Gł.
 • „Artus”: Działdowo – Gdynia Gł. – Działdowo
 • „Szkuner”: Gdańsk Gł. – Kołobrzeg
 • „Posejdon”: Piła Gł. – Kołobrzeg – Piła Gł.
 • „Warta”: Konin – Poznań Gł. – Konin

Cena: 43 zł

 • „Błękitna Fala”: Poznań Gł. – Świnoujście Port – Poznań Gł.
 • „Prus”: Poznań Gł. – Szczecin Gł. – Poznań Gł.
 • „Fredro”: Poznań Gł. – Wrocław Gł. – Poznań Gł.
 • „Górnik”: Zawiercie – Wrocław Gł. – Zawiercie
 • „Korfanty”: Zawiercie – Wrocław Gł. – Zawiercie
 • „Lajkonik”: Iława Gł. – Gdynia Gł. – Iława Gł.
 • „Neptun”: Iława Gł. – Gdynia Gł. – Iława Gł.
 • „Norwid”: Iława Gł. – Gdynia Gł. – Iława Gł.
 • „Odra”: Częstochowa Os. – Wrocław Gł.
 • „Odra”: Wrocław Gł. – Zawiercie
 • „Panorama”: Poznań Gł. – Wrocław Gł. – Poznań Gł.
 • „Ślęża”: Poznań Gł. – Wrocław Gł. – Poznań Gł.

w Internecie

www.rozklad-pkp.pl
www.intercity.pl
www.pr.pkp.pl
www.pkp.pl

Robert Wyszyński

Źródło: Rzeczpospolita